Own the right talents to own the future
تماشای فیلم خود را
TimeTec Hire Solution
 Brochure
Overview of TimeTec Hire
Tailor Job
Requirements Right
Job Application
Made Easy
Effective & Automated
Applicant Management
Seamless Onboarding Process
چرا TimeTec استخدام
از آنجا که استخدام افراد مناسب برای کسب و کار شما مهمترین بخش سازمان شما است، یک فرایند استخدام خوب می تواند زمان لازم برای جستجو، مصاحبه، استخدام و آموزش نیروی جدید شما را به حداقل برساند. TimeTec Hire ابزاری است که به شما امکان می دهد از ابتدا برای پیدا کردن نامزدهای کیفیت خود با ساده سازی گردش کار شسته و رفته که برای شرکت شما مناسب تر باشد، استفاده کنید. با TimeTec Hire به عنوان یک ماشین استخدام، شما می توانید فرایند سیستماتیک پیوستن به پروتکل شرکت خود و طرح آن را در سراسر روند استخدام به طوری که هر مرحله با شفافیت کامل و راحتی انجام شده است.
ایجاد و مدیریت پست های شغلی آنلاین
سفارشی سازی و خودکار سازی برای موفقیت
با خیال راحت تبلیغ کنید     ... بیشتر
چگونه کار می کند؟
به عنوان استفاده از ابزار استخدام خود فکر کنید، تا بتوانید بهترین نیروی کار را که در بازار کار می خواهید، به دست آورید. این ابزار استخدام سفارشی، کلیه مراحل استخدام را از ارسال شغل تا زمانی که به طور یکپارچه در سوار شدن، پوشش می دهد، پوشش می دهد. و، شما می توانید فرصت های شغلی شرکت خود را بر اساس تنظیمات خود را در هر زمان، از هر نقطه بدون نگرانی. فرایند استخدام نیز به شفافیت مطلق در معرض خطر قرار می گیرد. پس از اتمام روند استخدام، نمایه کارکنان به طور مداوم برای نگهداری آخرین اطلاعات کارمند در همه زمان ها به روز می شود.
امکانات
سفارشی کردن گردش کار استخدام
ایجاد فرصت شغلی آزاد
نمایش خودکار برنامه نویس
فرم های برنامه ریزی و پرسشنامه
انتصاب تیم های استخدام
برنامه زمانبندی مصاحبه
مدیریت سایت شغلی
استخدام ساده شده
داده های نامحدود، موجب صرفه جویی در زمان
مزایای استخدام TimeTec
با TimeTec Hire بهترین کار را برای کسب و کار خود انجام دهید. ارزیابی کاندیداها بدون تعصب یا ترجیح شخصی. با هم کار کنید، نیازهای کسب و کارتان را تعیین کنید و یک فرایند استخدام را برای جذب بهترین و درخشان ترین ذهن ها به شرکت خود با TimeTec Hire برنامه ریزی کنید.
گردش کار متمرکز و انعطاف پذیر
روند تصفیه منصفانه شفاف
بهبود کیفیت کلی استخدام     ... بیشتر
بهبود زمان نیروی کار و مدیریت حضور شما

TimeTec استخدام را با زمان حضور و برنامه ریزی زمان ما؛ TimeTec TA زمان ساعت، نظارت بر زمان و ارزش زمان در کسب و کار خود را با راه حل TimeTec. TimeTec TA به طور مستقیم برای TimeTec Hire برای یک کارآیی موثرتر مرتبط است.

زمانی که با TimeTec TA ثبت نام می کنید، مجوز رایگان 10 نفره را دریافت کنید

TimeTec TA
سهولت مدیریت کارکنان را تجربه کنید

به غیر از مدیریت فرآیند استخدام خود با TimeTec Hire، TimeTec همچنین TimeTec Leave را برای یک راه مدرن برای مدیریت کارکنان خود باز می کند. زمان اتلاف وقت را با راه دستی متوقف کنید و راه حل ترک مبتنی بر ابر خود را با TimeTec Leave راه اندازی کنید.

هنگامی که با TimeTec Leave ثبت نام می کنید، مجوز رایگان 10 نفره را دریافت کنید

TimeTec ترک
نگه داشتن تمام تیم خود را در یک مکان به زحمت

نمایه کارمند خود را در یک ابزار مبتنی بر ابر، TimeTec Profile متمرکز کنید و از داده های مشابه از TimeTec Profile در تمام راه حل های دیگر خود استفاده کنید. شروع به صرفه جویی در جزئیات کارکنان خود را در TimeTec پروفایل در حال حاضر.

وقتی TimeTec Hire را ثبت نام کنید، TimeTec Profile را رایگان دریافت کنید

مشخصات TimeTec