Own the right talents to own the future
Bizim Videoyu İzleyin
TimeTec Hire Solution
 Brochure
Overview of TimeTec Hire
Tailor Job
Requirements Right
Job Application
Made Easy
Effective & Automated
Applicant Management
Seamless Onboarding Process
Neden Kiralama TimeTec
Çünkü, işinizde doğru insanları işe almak kurumunuzun en önemli kısmıdır ve iyi bir işe alım süreci, yeni işgücünüzün araştırılması, mülakat edilmesi, işe alınması ve eğitimi ile ilgili süreleri en aza indirebilir. TimeTec Hire, şirketiniz için en iyi şekilde çalışacak temiz bir işe alım iş akışını düzenleyerek en başından kaliteli adaylarınızı bulmanızı sağlayan bir araçtır. Bir işe alım makinesi olarak TimeTec Hire ile, şirketinizin protokolüne bağlı sistematik bir süreç düzenleyebilir ve her aşamada mutlak şeffaflık ve rahatlıkla yürütülecek şekilde işe alım süreci boyunca uygulayabilirsiniz.
Çevrimiçi iş ilanlarını oluşturun ve yönetin
Başarı için özelleştirin ve otomatikleştirin
Güvenle reklam verin     ... Daha
O nasıl çalışır?
Bunu size iş piyasasında arzu ettiğiniz en iyi işgücünü sağlamak için kendi işe alım aracınızı kullanmak olarak düşünün. Bu özelleştirilmiş işe alım aracı, işe alınmadan işe başlamadan kesintisiz bir şekilde işe alınmasına kadar olan genel işe alım işlemlerini kapsayacaktır. Ayrıca şirketinizin iş ilanlarını kendi tercihlerinize göre dilediğiniz zaman, istediğiniz yerden endişelenmeden kaydedebilirsiniz. İşe alım süreci aynı zamanda, partilitenin bir şansın olmadığı durumlarda şeffaflığa da maruz kalıyor. İşe alım süreci tamamlandıktan sonra, çalışan profili her zaman en son çalışan bilgilerini korumak için sürekli güncellenecektir.
Özellikler
İşe Alma İş Akışını Özelleştirme
Yaygara Ücretsiz İş Yaratma
Otomatik Başvuru Sahibi Taraması
Özelleştirilebilir Başvuru Formları ve Anketler
İşe Alma Ekiplerinin atanması
Röportaj Zamanlayıcı
Kariyer Sitesi Yönetimi
Basitleştirilmiş İşe Alma
Veriler Bozulmamış, Zaman Kazandırır
TimeTec Hire Yararları
TimeTec Hire ile işiniz için sadece en iyisini işe alın. Önyargı veya kişisel tercih olmadan adayları değerlendirin. TimeTec Hire ile birlikte çalışın, iş gereksinimlerinizi belirleyin ve şirketinize en iyi ve en parlak beyinleri çekmek için bir işe alım süreci planlayın.
Merkezi ve Esnek İşe Alma İş Akışı
Şeffaf Fuar Filtreleme İşlemi
Genel İşe Alım Kalitesini Artırın     ... Daha
İş Gücü Süresi ve Katılım Yönetimini İyileştirin

TimeTec Hire'ı zaman katılımı ve zamanlama çözümü ile bağlayın; TimeTec TA. TimeTec çözümü ile işinizde saat saati, izleme süresi ve değer süresi. TimeTec TA, daha etkili bir işlem için doğrudan TimeTec Hire ile bağlantılıdır.

TimeTec TA ile kayıt olduğunuzda ömür boyu ÜCRETSİZ 10 kullanım lisansı alın

TimeTec TA
Çalışan Bırakma Yönetimi Kolaylığını yaşayın

TimeTec Hire ile işe alım sürecinizi yönetmenin dışında TimeTec, çalışanınızın iznini yönetmenin modern bir yolu olan TimeTec Leave'u da sunuyor. Manuel yolla zaman kaybetmeyi bırakın ve şimdi TimeTec Leave ile bulut tabanlı izin çözümünüzü başlatın.

TimeTec Leave ile kaydolduğunuzda 10 kullanıcı lisansını ÜCRETSİZ olarak alın

TimeTec Leave
Tüm Takımınızı Zahmetsizce Tek Bir Yerde Tutmak

Çalışan profillerinizi bulut tabanlı bir araç olan TimeTec Profile ile merkezileştirin ve tüm diğer çözümleriniz boyunca aynı verileri TimeTec Profile'den kullanın. Çalışanlarınızın ayrıntılarını şimdi TimeTec Profilinde kaydetmeye başlayın.

TimeTec Hire ile kaydolduğunuzda ÜCRETSİZ TimeTec Profili alın

TimeTec Profili